0212 671 11 16

ÖZEL YAZILIM

dijital dönüşümde özel çözümler

20 YILLIK ÇALIŞMA DENEYİMİ TEKNOLOJİ geliştirme KENTİ AYRICALIĞIMIZLA.

Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür. Müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır. Firmaya özel yazılım ile istenen özellikler tam ve eksiksiz olarak sunulmaktadır.

Özel Yazılım Geliştirme için Neden UZGEM Yazılım? 

Özel Yazılımların avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır. Bu dezavantajları ortadan kaldırmak için şirketlerin sadece ihtiyaçları olan yazılımları satın almaları gerekmektedir. Kurumumuzda sadece müşterinin ihtiyacına yönelik hizmet sağlamayı ve sağlanan hizmeti geliştirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Yazılım firmaları sadece şirkete özel çalışır. Kurumumuz sadece şirketin çıkarları ve başarı doğrultusunda ilerlemektedir. Süreç boyunca şirketle ilgilenip, şirket başarısına yönelik ve sürekli gelişim halinde olan çözümler üretmeye odaklanmıştır. Özel Yazılım çalışmalarımızda en önem verdiğimiz ve üzerinde durduğumuz konu proje başarısını maksimum düzeyde tutmaktır. Bunun yanı sıra riskleri de en aza indirmek başlıca hedeflerimizdendir.

Özel Yazılım projelerinde izlediğimiz yol şu şekildedir;  

PLANLAMA: İhtiyaçların belirlendiği, proje için fizibilite çalışmalarının yapıldığı ve proje planlamasının oluşturulduğu dönemdir. 

ANALİZ : Tüm detaylar ortaya çıkartılır ve bu detaylardan bir analiz dokümanı çıktısı oluşturulur.  

TASARIM : Analiz dokümanı baz alınarak proje içerisinde yapılacak işlemler adım adım belirlenir ve proje takvimi oluşturulur.  

ÜRETİM : Proje gereken teknolojiler kullanılarak proje takvimine bağlı olarak geliştirilir.  

TEST VE PİLOT: Yazılım geliştirilmesi tamamlandıktan test sürecine girer. Test sürecinden başarıyla geçen uygulama önce pilota alınır sonra da tamamen devreye alınır. 

BAKIM : Proje yayına alındıktan sonra oluşabilecek hataların giderilmesi, performansın iyileştirilmesi ve yeni işlevlerin eklenmesi sürecidir.

 

Başlıksız-3

UZGEM YAZILIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TEKNO KENT

teknoloji

Copywright by @UZGEM YAZILIM A.Ş.